ecaty.comecaty.com

Drone Mania

Kete vit duket qarte qe dasmat do te realizohen me me teper diemnsione dhe kendveshtrime. Kendveshtrime qe nuk i kemi pare shpesh dhe qe bejne kurioz te gjithe. Kurioziteti i shtyn pastaj te mendojne si eshte, si do te jete valle dasma ime e filmuar nga ketej, nga andej, po nga ky vendi i mrekullueshem. Kur mendonin me pare ishte komplet ndryshe. Me pare mendohej thjesht. Me duhet nje kamaeraman/fotograf per dasmen edhe merrej i pari qe te dilte perpara. Nuk kishte rendesi nese dinte ta perdorte por thjesht qe kishte kamera kualifikohej per eventin. Por tani kohet kane ndryshuar, kerkohet ne internet kameramani me profesionist, shihen disa punime edhe vleresohet nese kane apo jo aparatura moderne.

Aparaturat moderne bejne nje pune te shkelqyer, por nga ana tjeter kane edhe nje kosto. Nje nga keto aparaturat moderne jane edhe drone-t. Pajisje fluturuese e ngjashme me helikopterin por ne vend te qe tene nje helike qendrore, kane 3,4,6,8 apo edhe 16 helika te vendosura neper cepat e ketij mjeti fluturues te quajtur drone. Dronet nuk kane nevoje per pilot fizik brenda tij por kontrollohen nga distanca me nje komandues.Nje aparature qe dergon sinjale radio tek droni.

Por le te anashkalojme anen teknike. Dronet kete vit jane perhapur ne mase saqe ky vit mund te quhet viti i tyre. Ata perdoren edhe nga fotografet/kameramanet per filmime apo foto nga lart, me nje perspektive ndryshe ku jo çdokush mund te shohe prej atje, dhe eshte kjo arsyeja pse jane bere pre e nje kurioziteti shume te madhe per profesioniste apo njerez te thjeshte. Keshtu qe edhe dasmat tanime filmohen edhe me drone. Studio Ristyle eshte e pajisur me kete teknologji te fundit qe e ben me terheqese filmimin apo fotot e nje dasme. Nese doni te prenotoni nje sherbim me drone nga studio ristyle, ju mjafton te klikoni ne menune KONTAKTO dhe te beni kerkesen tuaj. Do tju pergjigjemi sa me pare. Gjithe te mirat, Studio Ristyle

Rezervoni Gushtin - Studio Ristyle Dasma Romantike

Dasma sa vjen e behet nje event gjithnje e me i rendesishem. Kushdo për ditën më të bukur të jetës endërron ta organizojë në mënyrë speciale dhe që të jetë vërtet e magjishmne.Tani  çdokush kërkon ta organizojë dasmën sipas asaj që gjithnjë ka ëndërruar për ditën e dasmës.
Pikërisht TANI sepse kohë më parë nuk mundej  të organizohej në mënyrën që mund ta mendojmë sot për sot. Kohët kanë ndryshuar shumë dhe bashkë me të edhe teknologjia ka përparuar shumë në çdo aspekt të organizimit të dasmes.

Janë krijuar shumë figura që ndihmojnë në organizimin e dasmës perfekte. Tanimë mund të keni mbështetjen e Wedding planner-ve ose e përkthyer në shqip, organizatorët e dasmës. Që merren pjesërisht ose në organizimin komplet të dasmës suaj në çdo aspekt të saj..Që nga lokali ku do të bëni banketin,dhe detajet brenda tij, tavolinat, ngjyrat, dritat, muzika në momente të ndryshme të eventit madhështor.

Pra sot nuk i lihet asgje rastit dhe planifikohet në kohë gjithçka për të pasur sigurinë që dasma juaj të marrë titullin dasma magjike apo dasma madhështore.
Pikërisht që dasma juaj të jetë vërtet madhështore duhet të mendoni gjithçka në kohë dhe të prenotoni restorantin, wedding planner, kameramin, fotografin dhe nëse keni nevojë të përdorni teknologjinë në mënyrë kreative, ju sugjerojmë të kontaktoni edhe me një webmaster(qe mund tju krijojë  një websit me dasmën tuaj apo dhe të verë në dispozicion të të afërmve tuaj që ndoshta nuk mund të vijnë në dasëm sepse janë larg, mund t'ju bëjë një lidhje live me videon e dasmes në internet, në mënyrë private ose publike, duke u konsultuar edhe me kameramanin që ju mund të zgjidhni.

Për zgjedhjen e këtyre të fundit, ose  e thënë ndryshe për kameraman, fotograf apo webmaster, mund të kontaktoni me STUDIO RISTYLE.
Duke zgjedhur studio ristyle ju mund të jeni të sigurtë se keni zgjedhur cilësinë, krijimtarinë dhë shumllojshmërinë e shërbimeve, që do të thotë që do të keni sigurinë që momentet magjike të dasmës suaj do ti kujtoni gjatë dhe bukur si dasma e endrrave tuaja.
 

 
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2  3  4 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 4

STUDIO RISTYLE - JU BËN TE ËNDËRRONI

Studio Ristyle Ju Ofron zgjidhjen më të mirë për dasmën tuaj me kameraman profesionist, fotograf(Ristyle Photography) dhe krijim websitesh profesionale per evenimente dhe biznese...Zgjidhni Studio Ristyle!

 

Studio Ristyle - Kameraman - Fotograf Hi-quality responsive Joomla! templates Ristyle Photography - Imazhi me i bukur i jetes